Napsali o nás

Ubytovali jste se u nás? Budeme rádi, když nám napíšete své zkušenosti v níže uvedeném formuláři pro zveřejnění na této stránce.
Děkujeme!

Podělte se o svou zkušenost

Napsali jste o nás

03.04.2024  | Dymáčková Jitka

Do vilky Kája se vracím s celou partou svých kamarádek, maminek,babiček a dětí. Jedeme v květnu a už se moc těšíme na krásný, pohodový víkend. Vilka je útulná, čistá a velmi dobře zařízená. Těšíme se opět na grilování a venkovní posezení, které je velmi hezké. I děti si tu mají kde hrát. Majitelé jsou velmi milí a příjemní lidé. Takže jestli budou v Mederu, tak je to jen bonus k dovolené!!

07.02.2024  | Lucie

Ve vilce už jsme byli 2x a jedeme zase????vilka je velmi sympatická, prostorná, čistá s možností grilování.Pani majitelka velice ochotná ❤️ Termální lázně jsou kousíček od vilky, dá se jít až v županu do lázní ????. Krásné výlety do okolí.vhodné pro rodiny s dětmi i partu přátel ???? Určitě doporučuji!

01.02.2024  | Lenka P.

Krásná a moderní vilka, která nám dostatečně vyhovovala. Velmi dobře vybavená. Cítili je se zde jako doma. Termalní bazény pár kroků od vilky, takže možnost přejití pouze v županu. Moc se nám zde libilo a určitě pojedeme zase. Za nás TOP! Děkujeme moc.

25.01.2024  | Verča M.

Krásně zrekonstruovaná vila s obrovskou pergolou a venkovním krbem, jen pár metrů od hlavního vstupu do lázní. Jezdíme sem pravidelně s celou rodinou (4 samostatné pokoje). Oceňujeme také možnost parkování uvnitř areálu, kolárnu, 2 samostatné koupelny i výbavu pro děti – dětská postýlka, židlička. O výlety není nouze, v blízkosti je Vodní dílo Gabčíkovo, kam se dá dojet na kole, Bratislava nebo maďarský Györ.

23.01.2024  | Magdaléna

Krásná , moderní, voňava vilka s venkovní pergolou a parkováním, zázemí pro děti, to všechno v blízkosti termálních lázní, kam dobehnete v zupanu, vhodné celoročně pro mladé i starší generace.

20.01.2024  | Pepik K.

Krásně zmodernizovaná vilka blízko termálních bazénů. Velmi ochotní a příjemní majitelé. Dovolenou si zde můžete naplánovat jak na zimu, tak i na léto včetně dětí. Byli jsme všichni velmi spokojeni. Určitě jsme tady nebyli naposledy....

19.01.2024  | Pavla J.

Krásná a moderně zařízená vilka, která nám plně vyhovovala, takže jsme zde byli už několikrát. Termalní bazény jsou tak blízko, že i v zimě jdeme jen v županu. Vyžití v létě pro celou rodinu včetně ročního vnoučka. Večerní grilování nemá chybu. Podnikli jsme i výlet do Maďarska na Balaton a můžeme jen doporučit. Majitelé vstřícní a ochotní. Pojedeme určitě zase. Díky.

19.01.2024  | Jana

Nádherná a plně vybavená vilka. Je tam zázemí jak pro dospělé, tak i pro děti. Vyhodou je, že termále jsou blízko. Máme to tam moc rádi a vždycky se těšíme. Můžu jenom doporučit. ????

15.01.2024  | Martin K.

Krásné, čisté a hezky zařízené prostředí Vilky. Velmi ochotní a příjemní majitelé. Doporučuji :)