Celá vilka

 

Přízemí objektu

Přízemí objektu je bytovou jednotkou s pokojem pro 4 osoby - ložnice, kuchyně - plně vybavená i s elektrickou troubou a sklokeramickou deskou, lednice, kávovar, varná konvice, jídelní stůl disponuje 6 koženými židlemi, televize. Část prostoru je obývacím pokojem s koženou rozkladací sedačkou, kde můžou spát 2 osoby (přistýlka). V pokoji je funkční krb s příslušenstvím i dřevem. Socialní zařízení - sprcha a wc, fén, sušák na prádlo, hygienické potřeby, ručníky i povlečení,

Přízemí disponuje samostatným vchodem, klimatizací, wi-fi připojením a také jídelní židličkou a přenosnou postýlkou pro naše nejmenší.

První patro

První patro je vhodné pro ubytování větší skupiny osob, kteří se navzájem znají. Patro disponuje pokoji pro 4 osoby, 3 osoby a 2 osoby, sociálním zařízením a společenskou místností s dvěma jídelními stoly s židlemi pro 12 lidí.

Společná místnost disponuje televizí a dvěmi menšími vybavenými kuchyňkami se sklokeramickou deskou, lednicí a varnou konvicí. Samozřejmostí jsou hygienické potřeby, sušák na prádlo, ručníky a povlečení. Patro disponuje klimatizací, wi-fi připojením a točitým schodištěm, které není vhodné pro hendikepované.

Poptávka rezervace

 Souhlasím s ubytovacím řádem

 Souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji provozovateli webu vilka-kaja.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem rezervace ubytování, po dobu jejího trvání.